Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 00:50


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tesla DISCO 240E
PříspěvekNapsal: 15 srp 2012 22:55 
Uživatelský avatar

Registrován: 04 led 2011 15:25
Příspěvky: 337
Kraj: SR - Žilinský
čaute, chcem vedieť, prečo má konektor výstupu /tá hviezdica/ nápisy 4ohm aj 8ohm, ale keby som to chcel premeniť tak by som musel prepájkovať koniec kábla na ten pin ktorý zodpovedá inej hodnote.. či to znamená že keď chcem zapojiť bedňu 4ohm to mám pripájkovať na pin pri ktorom je ten nápis alebo naopak..


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tesla DISCO 240E
PříspěvekNapsal: 16 srp 2012 17:12 

Registrován: 04 led 2011 16:25
Příspěvky: 71
Bydliště: Mladoboleslavsko
Kraj: ČR - Středočeský
Je to mono zesilovač který pracuje do 4 ohm takže na něj můžeš připojit 2x 8 ohmové reprobedny což se = 4 ohm nebo 1x 4 ohmovou reprobednu oba dva konektory (ježci) jsou mezi sebou propojené.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tesla DISCO 240E
PříspěvekNapsal: 18 srp 2012 18:29 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srp 2011 10:57
Příspěvky: 479
Kraj: ČR - Ústecký
mám H čko a věc se má tak že konektory na výstupu jsou paralelně propojené takže když pripojíš 2ks 8 ohmových reproduktorů tak výsledná impedance bude 4 ohmy tudíž do každého repra valí 75W . já sním mám takový problém že brumí nevím čím to je poťáky vyčištěné ale furt mě zlobí ..


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tesla DISCO 240E
PříspěvekNapsal: 16 zář 2012 23:00 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010 02:14
Příspěvky: 315
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
ja mam S ak sa nemylim,
a potom okrem vyssie spominaneho ze but pripojis 2 ks 8 ohm. bedne a kazda dostane (podla napisu na zosilovaci 100W
A ked chces pripojit 4 ohm bednu (150W), tak len jednu do 1 konektora a kabel budes mat pripajkovany na pin ozn. 4 ohm pri tych 8 na ten kolik hviezd (pin) ozn. 8.

ja som si tiez daval ho bratovi pozret kvoli daakemu brumu, a ak dobre pamatam, vymenil urc. suciastky a odporucal mi ich vymenit vsetky asi 8 ale 10 uz presne neviem,
a nepamatam ci to bol tyristor alebo tranzistor (niekde by som to mal mat napisane, odlozene), a navyse v obchode nemali tie typy, pocty kusov, ceny tak ako by sa mi lubilo, tak som to potom nechal zatial tak, tak myslim ze mozes mat nieco podobne...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group