Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 17:15


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: výhybka T1 audio
PříspěvekNapsal: 21 srp 2013 23:46 
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2011 13:41
Příspěvky: 1165
Kraj: ČR - Moravskoslezský
já bych do těch dveří připojil nějaké širokopásma a ty modré bych dal do reprobedny s BR jen bych celkem nerad doporučoval své, rozměry atd. hrát by to hrálo, ale ostatní by mě ukamenovali, takže na návrh bedny, pokud se bude konat, se mě neptejte, jen pokud bude čas a prostředky navíc tak můžu jen tak bokem něco nastřelit...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: výhybka T1 audio
PříspěvekNapsal: 22 srp 2013 02:08 

Registrován: 21 srp 2013 08:57
Příspěvky: 5
Kraj: ČR - Ústecký
Kemo: a jde to tedy udělat jina,než přes zesík a na to subwoofer.nechci mít v kufru bednu.je pak jiná možnost? proto jsem přemýšlel otěch basácíh ve dvěřích,víš?..:-(


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: výhybka T1 audio
PříspěvekNapsal: 22 srp 2013 08:25 
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2013 23:11
Příspěvky: 945
Bydliště: Reichenberg
Kraj: ČR - Liberecký
Což o to, nějaká bedýnka mimo kufr asi pořešit jde, možná to bude kompromis (což je podle mě asi celý ozvučení auta), ale jde to. Dělají se takový menší budky pod přední sedadla, takže to by šlo taky spíchnout třeba dvě menší. Případně se inspirovat třeba u Audi, který maj některý již z výroby subwoofer zabudovaný v tapecírungu kufru a ven kouká jen BR. Tak by se muselo sundat to obložení a zjistit jestli máš pod nim dost místa. Možná že se dá vymyslet i víc, tohle mě napadlo jen teď. V obou případech se ale nevyhneš zesilovači (monobloku). Musíš prostě pochopit to co říkal i venouš, že to rádio nemá 50W na kanál ani v tvých nejdivočejších snech.

Já si myslim že máš dvě možnosti. Buď to máš jako kulisu pro řízení a tim pádem by ti to mělo stačit. Hutný basy z toho asi nevytáhneš, je to prostě na střední a spodní pásmo. A nebo to myslíš fakt vážně a chceš hutný basy a v tom případě budeš muset rozbít prasátko a něco do toho nasypat, pokud chceš aby výsledek stál za to.

Vem to tak že hudba i zvuk jsou velmi subjektivní záležitosti. Prostě každý si na tom hledá něco jiného. Takovej malej příklad. Mám bratra a je mu 15. Doma mám takový menší regálovky se stejně velkým středobasem (165mm) a papírovou výškou. Když jsem mu je pustil koukal na mě jak tydýt, a že prej to vůbec nebasuje. Tak jsem mu otočil korekcí basů až na doraz a tepr potom řekl že to docela ujde ale že furt slabota. Prostě on je zvyklý mít hodně basů (a klidně i nekvalitních) a na to ty bedny nejsou stavěný. Takže je možné že po nich chceš něco podobného. Ale třeba taky ne.....

_________________
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
---Moje sbírka LP---


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: výhybka T1 audio
PříspěvekNapsal: 22 srp 2013 08:44 
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2013 23:11
Příspěvky: 945
Bydliště: Reichenberg
Kraj: ČR - Liberecký
Ještě mě tak napadlo....

Možná by nebylo od věci napsat co posloucháš, čistě rámcově. A dobrý by i bylo vytipovat nějaký skladby, kde ti to přijde bez basů.

_________________
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
---Moje sbírka LP---


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group