Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 17:14


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mé první auto. Pomoc při výběru Slušného repra za nižší cenu
PříspěvekNapsal: 18 dub 2012 21:22 

Registrován: 18 dub 2012 21:01
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Ústecký
Zdravím. Nedávno jsem si koupil auto Opel Corsa Rok výroby 2001 Rádio(kazetové) a repro(chrčí). Tudíž chci do auta alespoň nějákou dobrou hudbu. Nemusím hrát pro okolí. Poslouchám i hudbu ve které jsou hodně důležité basy. Hledal jsem dost dlouho něco na internetu, ale totálně se v tom nevyznám (nějaké parametry apod.) Tudíž bych byl rád kdybyste mi poradili popřípadě něco sepsali. Rádio bych chtěl na USB víc nepotřebuji. můj rozpočet je něco kolem 5000(já vím je to hodně málo, ale jsem student a víc prostě momentálně nemám). Předem dík za případné odpovědi.

EDIT: ještě napadlo. Nešlo by to udělat nějak abych nemusel kupovat rádio tak bych hudbu poslouchal pomocí Mobilu MP3 nebo čehokoliv jiného co používá klasický jack 3,5(mám pocit xD)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mé první auto. Pomoc při výběru Slušného repra za nižší
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014 18:47 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2009 21:25
Příspěvky: 216
Bydliště: Trnava
Ak chceš používať to kazetove rádio ako mp3 prehrávač existuje taká kazeta z ktorej trčí kablik a na jeho konci je klasický stereojack.Kazetu vlozis normálne do mechaniky a pripojis cez ten jack mp3 prehrávač.Používal som ju aj ja tak mám to odskusane.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mé první auto. Pomoc při výběru Slušného repra za nižší
PříspěvekNapsal: 25 bře 2016 13:33 

Registrován: 13 kvě 2013 15:28
Příspěvky: 38
Kraj: ČR - Ústecký
Co se týče kazetového adaptéru, tak já musím přidat svou bohužel negativní zkušenost, kvalita přes takovýto adaptér byla přímo žalostná... Sám jsem řešil levné audio tím, že jsem na vstup předzesilovače autorádia přivedl signál z jacku a signál vedoucí z původní kazety jsem odpojil, vymotal jsem pásku z kazety a tuto prázdnou kazetu používám jako spínač pro přepnutí na vstup z jacku. Není to dokonalé, ale je to v pohodě posluchatelné


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group