Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 22:39


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Renault, neočekávané potíže - kód
PříspěvekNapsal: 31 črc 2015 23:24 

Registrován: 12 úno 2010 18:12
Příspěvky: 405
Bydliště: Frýdlant, ten v Čechách
Kraj: ČR - Liberecký
Zdravím, z naprostého momentálního zoufalství zakládám toto. Mám Scenic, a byl jsem nucen odpojit akumulátor, ovšem rádio požaduje kód. Bliká tam nula, první ze čtyř, nejde mi tam dosadit číslice, ale i kdyby šla, neznám kód. Volal jsem do autorizovaného servisu a zároveň prodejci, řekli, že jde především o bezpečnost, ať dovezu auto, že mi to odkódují, a že to "není drahý, stopadesát kaček", o to mi nejde, ale o čas ano. Musím totiž čtyřicet kilometrů k nim a to samý zpátky. To je jedna věc, druhá, že nemíním tam jet, kdykoli odpojím aku, protože kód mi nesdělí, jde o bezpečnost.
Chtěl jsem to řešit tady
http://www.renault-forum.cz/odblokovani ... e-t76.html
ale nemohu se zaregistrovat, kdybych se na hlavu stavěl, protože kdykoli zadám rok - 2015, zahlásí mi, že jsem nezodopvěděl správně na otázku. Napsal bych tam, ale nezobrazí se mi kontakt.
Má tu prosím někdo Scenica, Megana, nebo měl, aby mi poradil, co s rádiem, který má ještě kazeťák, ach ta bezpečnost, v sedmnáct let starým křápu? Díky. Uplně nešťastnej stiglitz.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renault, neočekávané potíže - kód
PříspěvekNapsal: 01 srp 2015 15:41 

Registrován: 03 kvě 2010 17:35
Příspěvky: 108
Bydliště: Louny
Kraj: ČR - Ústecký
někde jsem našel dekodár kodu podle S/N čísla na rádiu, musíš to více upřesnit, a asi i vindat ven.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renault, neočekávané potíže - kód
PříspěvekNapsal: 01 srp 2015 22:20 
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2013 17:13
Příspěvky: 201
Bydliště: Krnov
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Stejný problém jsem řešil i já při výměně baterky. (LAGUNA II /2004 Belgie) Musel jsem do Renaultu v Opavě a na základě techničáku a VIN kódu mi přes databázi Renault vyjeli kód do autorádia. Dostal jsem ho vytištěný za "pouhých" 300,-!!! Hned jsem si ho napsal do servisky :lol: Nejspíš nemáš jinou možnost... :cry:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renault, neočekávané potíže - kód
PříspěvekNapsal: 02 srp 2015 10:29 

Registrován: 03 kvě 2010 17:35
Příspěvky: 108
Bydliště: Louny
Kraj: ČR - Ústecký
Zadej si do youtube a uvidíš ze se to dá, ale jak říkám radio musí ven.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renault, neočekávané potíže - kód
PříspěvekNapsal: 02 srp 2015 13:03 

Registrován: 12 úno 2010 18:12
Příspěvky: 405
Bydliště: Frýdlant, ten v Čechách
Kraj: ČR - Liberecký
Z fóra vím, že musím vytáhnout rádio, ale chtěl jsem, aby se to obešlo bez ztráty dejme tomu peněz, ale hlavně času, já se nemůžu na celý odpoledne sebrat, a jet do Liberce kvůli takový hovadině. Chtěl jsem to vyřešit po netu, na Renault fóru, ale na výše uvedeném odkazu mi pokus o registraci vždy selže, s tím, že jsem nezadal správně aktuální rok, byť jsem ho ze zoufalství zkusil zadat i slovy. Máme rok 2015, nebo jsem idiot?
Podotýkám, že přirozeně vím, že musím vytáhnout rádio.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renault, neočekávané potíže - kód
PříspěvekNapsal: 02 srp 2015 13:14 

Registrován: 29 kvě 2013 12:10
Příspěvky: 505
Kraj: ČR - Vysočina
Mě to šlo tady:
www.radio-code.lt

ale stránka se nenačte, přesto, že ji googl zná a vyhledávač ji najde
https://www.google.cz/search?q=radio+co ... 3&ie=UTF-8


tak to zkus třeba tady

http://www.radiocode.ivgsoft.com/

_________________
Rád se dívám na proces extrahování zvuku: rotující talíř, cívky, kazetu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renault, neočekávané potíže - kód
PříspěvekNapsal: 02 srp 2015 18:52 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
stiglitz píše:
Z fóra vím, že musím vytáhnout rádio, ale chtěl jsem, aby se to obešlo bez ztráty dejme tomu peněz, ale hlavně času, já se nemůžu na celý odpoledne sebrat, a jet do Liberce kvůli takový hovadině. Chtěl jsem to vyřešit po netu, na Renault fóru, ale na výše uvedeném odkazu mi pokus o registraci vždy selže, s tím, že jsem nezadal správně aktuální rok, byť jsem ho ze zoufalství zkusil zadat i slovy. Máme rok 2015, nebo jsem idiot?
Podotýkám, že přirozeně vím, že musím vytáhnout rádio.

Já tedy nevím, ale na Tvém místě vletím na servis a v případě potíží rovnou na zastoupení značky a udělám jim tam takový cirkus, že nemůžu používat výrobek a ať se ZADARMO starají a že chci sdělit vytištěný kód s razítkem a omluvou. Co je to za nesmysl ? To nemůžou myslet vážně ! Tobě měli dát k autu ten kód s upozorněním, že si ho máš dobře uschovat, že mají hloupý rádio a že bude třeba každou chvíli.
Případnej spor by museli jednoznačně prohrát.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renault, neočekávané potíže - kód
PříspěvekNapsal: 02 srp 2015 20:08 

Registrován: 12 úno 2010 18:12
Příspěvky: 405
Bydliště: Frýdlant, ten v Čechách
Kraj: ČR - Liberecký
No, chystám se tam jet, a dám vědět, jak to dopadlo. Mám starý auto, byť díky mé péči a investicím se může měřit s o dost mladšími vozy, vlastně i vzhledem, ale rozruch tam bude. Nemůžu tím pádem používat ani transmitter, takže jsem mrzutý.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group