Poslední návštěva: Právě je 02 kvě 2024 08:32


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Několik slov...
PříspěvekNapsal: 21 říj 2023 10:37 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
V týhle sekci najdete nějaké moje projekty. Není to úplně všechna má tvorba, jsou to věci, se kterými můžu/ jsem ochoten se tak nějak podělit. Jsou zde věci starší, novější, lepší, horší...
Jak šel čas, tak se měnily možnosti simulace, měření a samozřejmě jsem se v oboru vyvíjel i já. Proto většinou čím novější projekt, tím lepší, dokonalejší. Ale jsou zde i relativně staré projekty, které maj pořád co říct a pořád obstojí na poslechovkách se ctí i ve srovnání se svými novějšími protějšky. Třeba takové URS3100.
Projekty lze rozdělit v zásadě do tří kategorii:
1. živé projekty s dokumentací na vyžádání - jedná se o zvukově nejlepší věci (z mýho pohledu) v sekci a které nechci, aby se jen tak volně šířily. Je to tím, že mnoho lidí s tím kupčilo, vydávali projekty za svý a prodávali dokumentaci.
2. živé projekty s volně dostupnou dokumentací - většinou jsou to projekty na základě "dobročinných akcí" pro komunitu. Zpravidla různý projekty s teslama a projekty, u kterých mi už na mým autorství nějak nezáleží. To si můžete i bez mýho vědomí stavět podle svý libosti. Na tyhle projekty pořád poskytuju i nějaké poradenství/ podporu.
3. OBSOLETE - projekty, na které v podstatě nejde sehnat kompletně osazení, protože výroba nebo distribuce některého měniče prostě skončila a tím pádem nejde běžně sehnat. V některých případech jde o slušně hrající věci, takže pokud se někomu povede nedostupný měnič získat, nebo ho vlastní, může vesele stavět. Poradenství u těchto projektů poskytnu podle toho, zda mě projekt ještě zajímá, nebo nikoli...
Pokud je u projektu vidět kompletní schéma výhybky, ale výkres ozvučnice ne, pak se sice nezobrazuje, ale mezi přílohama je takový jako odkaz, který se zobrazí po kliknutí.

Taky se mi opakují dotazy, kde sehnat materiál - měniče, součástky, bižuterii (basreflexy, terminály atd.). Hned z kraje upozorním, že nedodávám ani měniče, ani součástky. Ty je potřeba si zakoupit individuálně. Neberte to jako reklamu, je to jen výčet obchodů, kde zvyknu nakupovat já:
https://www.reproobchod.cz/
https://www.soundimports.eu/en/
https://www.bsacoustic.sk/


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ]  Moderátor: TheLastUnicorn

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group