Poslední návštěva: Právě je 05 kvě 2024 06:45


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ars 1034 nebo Monolog
PříspěvekNapsal: 16 dub 2010 22:02 

Registrován: 15 dub 2010 20:57
Příspěvky: 7
Kraj: ČR - Plzeňský
Dobrý den. Mám doma před 10 lety postavené třípásmo s ARN 6604, ARZ 4604, ARV 3604 s univerzální výhybkou a přemýšlím jak ho vylepšit zvukově a dát mu i nový "kabát".. Našel jsem tu schémata výhybek pro ARS 1034 nebo vypustit středy a posravit Monology. Která z těchto dvou verzí se Vám zdá perspektivnější? Díky za reakce..

_________________
jakovar


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ars 1034 nebo Monolog
PříspěvekNapsal: 17 dub 2010 00:57 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Já jsem pro třípásma. Pokud bys byl ochotný do toho vrazit nějaké peníze pak bych doporučoval nechat ARNka ošetřit, ARZtka nahradit ARX130-20 protože ty ARZ460x nejsou dobré repráky (nebo ARE4604 se kterým je to sice o fous pracnější ale zato je jich všude dost a za pár korun - jen je třeba vybrat dvas kusy v dobrém stavu) a zacvakat někomu za návrh nové výhybky. Přeci jen dnes lze navrhbnout mnohem lepší výhybku než tehdy. Otázka je kolik do toho chceš vrazit. Holt ona ta práce kterou by si s tím někdo dal něco stojí. A nebo druhá možnost je to (roz)prodat a postavit nějaký slušný současný projekt. Ušetříš za odladěná ale zas si to nemůžeš navrhnout podle sebe. Je to na tobě jaké máš možnosti a do čeho se tio chce.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ars 1034 nebo Monolog
PříspěvekNapsal: 17 dub 2010 20:02 

Registrován: 15 dub 2010 20:57
Příspěvky: 7
Kraj: ČR - Plzeňský
A Ty bys věděl o někom od Plzně kdo se zabývá generálkami reproduktorů? Jsou sice cca 12 let staré, ale odehráno mají sotva pár desítek hodin.. Nemám ani nejmenší představu kolik času a potažmo drobáků by stálo navrhnutí nové výhybky pro to třípásmo s ARX 130 - 20. Ještě mě napadlo z toho ARZ 4604 sundat ten kyblík a udělat mu několikalitrovou komoru.. Je to úplně zcestné?

_________________
jakovar


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ars 1034 nebo Monolog
PříspěvekNapsal: 17 dub 2010 20:14 

Registrován: 28 bře 2010 10:44
Příspěvky: 5
Kraj: SR - Prešovský
pdla mna to je zbytocne toto


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ars 1034 nebo Monolog
PříspěvekNapsal: 18 dub 2010 01:16 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Reprák ti dám do pucu já pokud chceš. Tohle holt není věc kterou by dělal každý. Jinak nejde o to kolik ty repráky mají odehráno - stárnou prostě věkem. Ale když si s nimi člověk pohraje jsou jak nové ;)

Kolik stojí navržení nové výhybky je věc na které se domluvíš s tím kdo to dělá. nejsou žádné pevné ceny. ty se dost liší stejně jako se liší přístup každého člověka k tomu co dělá.

Na ARZtko se fakt vykašli. To nebyl kvalitní reprák ani když byl nový a zrovna tenhle typ dost stárne a zhoršuje svén již tak ne moc dobré vlastnosti. Na rozdíl od ARNek se mu nedá zdaleka tolik pomoci. Vzhledově ano, technicky moc ne. Proto jsem navrhoval vyměnit ho za ARX130-20. To ARZtko toleruju v dobových soustavách kam prostě patří ale když to budeš předěklávat a stejně dělat novou výhybku tak je to jasné.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group