Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 08:08


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ciare kit chorus
PříspěvekNapsal: 11 úno 2009 22:30 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008 19:41
Příspěvky: 241
Bydliště: Kolín - middle Bohemia
Kraj: ČR - Středočeský
Mám dotaz, jak vyřešit (napodobit, okopírovat) pomocí DIY následující sestavičku od Ciare, jedná se o tohle:
http://img16.imageshack.us/my.php?image=chorusbw1.jpg

Kit Chorus is a synthesis of Ciare’s experience in the design and realization of professional
transducers. The choice of a horn for medium-high frequencies is totally revolutionary in CAR systems.

WHY USE HORNS

The use of horns in CAR systems can solve some of the major problems that can spoil car
hi-fi reproduction.
The horns (together with the drivers) prove to have remarkable advantages in terms of
acoustic characteristics and are easier to install compared to the more traditional systems.
The extended frequency response from 700 Hz to 20 kHz with sensitivity of 102 dB
guarantees excellent dynamics and maximum consistency in the acoustic phase.
Installation is extremely simple and above all reversible: the horns are fixed directly to the
dashboard and the driver is secured to the wheelhouse with a sturdy moulded bracket.

Zespoda to doplňují klasické středobasy (viděl jsem i 4 :!: kousky v jedněch dveřích. Dělička je doporučená okolo 1kHz. To se mi moc líbí. Profi sektor máte kluci slušně zmáknutej, takže bych rád slyšel doporučení na driver a hornu. Přesně takovou těžko seženu, o tom žádná. Mám za to že existujou kromě plastových a hliníkových i laminátový, a tady vidím prostor pro úpravy. Jedním z vhodných kandidátů pro experiment je komplet Beyma SMC 1030, která má vyhovující rozměry i bez úprav. Nevýhodou je pro mě vyšší dělička kolem 2kHz. Rozumný rozměry by měli být 30 x 10cm, hloubku ještě nevím. Dík. ;)

_________________
H.F.C.K. --------------------------------.....currently domestic audio system under construction!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group