Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 06:15


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: problém s ARS 844
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2009 17:44 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 bře 2009 01:23
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha 9
Díky za reakci, kouknu na info o těch ARS 830 (večer, teď jsem ještě na chatě a přes mobil se to neskutečně courá a chcípe připojení). Protože jsem naprostý laik, tak bohužel nevím co to jsou kinobedny :?: ICQ nemám, co takhle skype? Nebo ti klidně zavolám, protože mám asi milion volných minut :lol:
Jarda


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém s ARS 844
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2009 19:08 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 18:57
Příspěvky: 639
Bydliště: Trenčín city, Slovakia
Kraj: SR - Trenčianský
Reproduktorové soustavy do kin: http://www.repromania.net/tesla/reprosoustavy-ruzne.php
To sú bedne čo hrajú v kine, Thales má tie, čo sú ako obrázok pre sekciu reprosústavy rôzne http://www.repromania.net/tesla/


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém s ARS 844
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2009 19:16 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Tak tak, Thales má tyto
Obrázek

Bohužel jsem si od něho nestihl stáhnout všechny fotky, tak to není na webu zveřejněno.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém s ARS 844
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2009 21:14 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 bře 2009 01:23
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha 9
Tak díky za nabídku a za informace. Kouknul jsem na ty reprosoustavy a na použité reproduktory. Já tady mám zatím zapojené všechny reprosoustavy s totožnými reproduktory. Proto jsem také chtěl ARS 850 nebo 840. Ty 830 jsou dost malé a nemají (stejně jako ty kinobedny) reproduktory ARO 664 (667) a ARV 160. Momentálně to hraje fakt super a nechtěl bych to zvukově rozhodit použitím jiných středů a výšek. Co se týká basáků, tak si myslím že ty ARN 930 co jsou v ARS850 by tomu jen prospěly ;)
Ale dnes mi přišla odpověď na inzerát s nabídkou reprosoustav ARS 944 (nebo 948), ten pán mi to zatím neupřesnil. Nejsou nějaké negativní reference na tyto reprosoustavy? Jsou sice menší, ale jako zadní surroundy by zvukově ladit měly.
Díky Jarda


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém s ARS 844
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2009 21:18 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 bře 2009 01:23
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha 9
Ale určitě by mne pro rozšíření vědomostí zajímalo, jaké jsou technické údaje k těm kinobednám co má Thales - podrobnější údaje jsem nikde nenašel. Já to z fotky bohužel nepoznám (jak je to velký, těžký, co tam je za reproduktory....)
Díky Jarda


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group