Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 08:19


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 06 úno 2022 16:30 

Registrován: 01 lis 2021 19:26
Příspěvky: 53
Kraj: ČR - hl. m. Praha
To, že dobré bedny nepotřebují EQ je pravda, která mne překvapila při poslechu u Ransoma. Všechno to znělo lépe, než moje pokusy s EQ :D

Ale zoufalá doba vyžaduje zoufalé rozhodnutí. Sice si s tím hrát mě celkem i baví, ale nemyslete si... taky mě to i sere, že se v tom musím furt vrtat, aby to nějak znělo a stejně to furt stojí za hovno :lol:

Jinak ten APO Equalizer je zajímavej. Za prvé mi teda sebral rozšíření od zvukovky, ale to vem čert. Na druhou stranu hned po instalaci to bylo znát a EQ funguje úplně jinak, než u zvukovky. Opravdu do toho nějak strkala prsty, zatímco tady co udělám to udělám a nic okolo se neděje. Clipping jsem si nastavil, aby se neděl. (jen abych nedostal sprdnuto, že používám špatné názvosloví - zvukovka chápejte jako původní SW zvukovky) Samozřejmě jedu stále přes stejnou zvukovku.

Díky za tip. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 06 úno 2022 16:53 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
APO Equalizer používam dávno no výlučne na skokové prepnutie hlasitosti pomocou navolenej klávesovej skratky - stíšenie keď potrebujem, som lenivý stišovať na chvíľu inak.

Obrázek

To v strede - som dal ak by Ti neregulovalo niektorý výstup - musia byť všetky označené. Otvoríš to tlačítkom s písmenom C vpravo vedľa nápisu Všechna zařízení.
A v nastaveniach zvuku Windowsu povolené rozšírenia zvuku, inak bude tento EQ nefunkčný (ak by sa Ti stalo ako raz mne a hľadal som prečo.)

Orez vrcholkov si dobre nepovolil - stišovali by ti nektoré skladby zvuk.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 06 úno 2022 17:28 

Registrován: 01 lis 2021 19:26
Příspěvky: 53
Kraj: ČR - hl. m. Praha
No to je taky zajímavá věc... Jedna celá záložka nastavení mi z Windows nastavení zmizela. Záložka ve které bylo i povolení rozšíření zvuku. Nic méně Ekvalizér funguje správně.

Btw. Tvoje verze vypadá úplně jinak, než moje.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 06 úno 2022 17:33 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Kdyby nezabral APO íkvelajzr, doporučuju těžší kalibr: APO-Cital.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 06 úno 2022 17:34 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Štart - spustiť - mmsys.cpl (Enter)

Ďobni pravým myši do prázdneho miesta na ploche - daj "Nový" "odkaz" - vpíš doň mmsys.cpl - potvrď. Nazvi si ako chceš.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 06 úno 2022 17:35 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Ransom - aj po pár poldeci je zvuk lepší, ale nie dlho.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 06 úno 2022 18:38 

Registrován: 01 lis 2021 19:26
Příspěvky: 53
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Pan táto my jsme se nepochopili ;)

Mě i v tomto Windows nastavení chybí záložka vylepšení. Teď nevím jak se to jmenuje v CZ ale v EN Enhancements


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 06 úno 2022 18:41 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
V rámci záložky Upřesnit nie je nič?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ARN 6608, ARE 667 a ARV 161
PříspěvekNapsal: 07 úno 2022 00:02 

Registrován: 01 lis 2021 19:26
Příspěvky: 53
Kraj: ČR - hl. m. Praha
No nic co by jakkoliv měnilo chování.

Ve výsledku si nestěžuju, konec konců funguje to jak má. Jen funkce ekvalizace hlasitosti (dosti pomáhala třeba u filmů atd. aby byly výraznější hlasy, atd) mi trošku chybí. Umí to APO?

Beru zpět. Teď jsem si našel, že je to přeloženo z Angického Loudness do takového českého patvaru. Loudness jsem si v APO našel.

Díky za tohle doporučení. Vždycky jsem si říkal jestli něco takového existuje.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group