Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 15:41


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6279 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 314  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 21 úno 2021 22:28 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
aby ti ta radost vydržela. Podle mě jsou všechny bezdrátový klávesnice i myši nepoužitelný krámy. počkej za pár týdnů, 1m od vysílace je obvykle maximum, pak začnou chybět písmena, myš se divně cuká, občas nereaguje na dvojklik... Měl jsem těch krámů několik a už nikdy.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 00:36 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Dcéra na laptope denne a posledný rok od rána do večera (ročná PN a strata zamestnania) derie bezdrôtovú myšku. Má ju viac rokov.
Táto konkrétna klávesnica pôsobí veľmi solídnym dojmom a je "mechanická". I keď o hodnoteniach si môžeme myslieť podobné veci, ako o "recenziách" - 5 hviezdičiek 19 z 19. Celkom je ťažká, na to ako subtílna je. JE najtichšia, čo sme za roky mali. Nizučký zdvich kláves aj ich mierna tuhosť ma veľmi príjemne prekvapila, zo všetkých sa mi na tejto najlepšie píše.
Myš napriek popisu "optická" nesvieti... Teda zrejme laserová. 20 rokov do dačoho ťukám, dačím leštím stôl.
Môj dojem z oboch týchto vecí je vynikajúci. Drobnosť, že sa myš po čase uspí (v dvoch krokoch, naprv zareaguje až na mierne posunutie, pri dlhšej nečinnosti potrebuje klik), mi nevadí.
Drobnú výhradu mám ku klávesnici, ktorá má defaultne vrchnú radu "mutimediálnu" a trerba to po každom jej zapnutí prepnúť Fn+Esc.

Chcípne?
3-ročná záruka...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 09:04 

Registrován: 06 pro 2018 13:32
Příspěvky: 111
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
kodl píše:
aby ti ta radost vydržela. Podle mě jsou všechny bezdrátový klávesnice i myši nepoužitelný krámy. počkej za pár týdnů, 1m od vysílace je obvykle maximum, pak začnou chybět písmena, myš se divně cuká, občas nereaguje na dvojklik... Měl jsem těch krámů několik a už nikdy.


Doma mam bezdratovu klavesnicu a mys asi 5-6 rokov a pouzivam ich cca 3m od prijimaca. Ziaden problem. V praci ma bezdratovu mys asi 5 rokov, tiez ziaden problem. Ale tu mam k ntb takze ju pouzivam fakt max tak do 1m od prijimaca. Ale je pravda, ze nic z toho co pouzivam nestalo v dobe nakupu 10e.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 09:48 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Mám doma nějakou sadu Logitech, co jsem našel v šupleti v práci. Vysílač v USB hubu za HTPC, HTPC ve skříňce mezi HiFi bordelem, klávesnice a myš na stolku u postele asi 3 m daleko. Chodí to bez problémů.

Akorát že to stejně nepoužívám. Telefon je šikovnější. Aplikace Remote Mouse. Kupuje se to po funkčních blocích, podle toho co člověk využije, a v plný palbě to vyjde furt levnější než bezdrátová sada.

https://play.google.com/store/apps/deta ... useandroid


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 10:40 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Mám asi pět let BT myš Lenovo, kterou používám vždycky, když nejsem v kanceláři u docku, protože za celá ta léta užívání noťasů jsem se neskamarádil s touchpady, trackbally, ba ani s adorovaným trackpointem. Kromě baterek tak jednou za rok - dva nikdy žádný problém.
Ano, kdysi dávno, někdy kolem roku 2002 jsem v tehdejší práci vyfasoval set bezdrátové klávesnicie a myši, které ale tenkrát ještě neběhaly ani přes BT, ani přes WiFi ale přes nějaký dedikovaný vysílač a ty skončily rozdupané a rozmlácené o zeď, protože se nestále praly s myšmi a klávesnicemi kolegů z vedlejších kanceláří. Ale dnes je už doba úplně jinde.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 12:21 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
U rodičů u počítače je už roky bezdrátové obojí a funguje to spolehlivě.
Já jsem nikdy nic jiného než NB neměl a zvykl jsem si tak, že nevím k čemu je ta myš dobrá.
Loni mě v nové práci překvapila potvůrka s kabelem, no dá se to.
Potěšilo mě, že už dorazily repra na PDD265.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 12:28 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Asi kupuju špatný zboží, třeba tohle: https://www.alza.cz/microsoft-all-in-on ... 469963.htm
je krám, kterej pokud leží na kolenou, nefunguje na dva metry vůbec, když pravou stanu zvednu 10cm do vzduchu, tak je to na rozbití, jak to vynechává písmena, nereaguje na klik a podobně. Jako klávesnice k HTPC nepoužitelný. Za mě jsou to krámy k ničemu. A to fakt nemluvím o věcech z minulýho tisíciletí...
P.S: Já zas NB používám jako NB, tj na baterky, a přenáším ho při práci i několikrát za minutu, takže jakýkoliv přídavný zařízení je problém. NB bez numerické klávesnice je pro mě nepoužitelná věc. Dost na tom, že někdy používám čtečku čárovýho kódu do USB - zkoušel jsem bezdrátovou, ale ztratil jsem ji, protože ta na drátě jde aspoň za mnou, nezůstane nikde sama ležet...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 13:03 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Asi, teda isto. Parafrázujem:
Nie som ani tak bohatý, aby som kupoval predražené "značkové" kokotiny...

Odkráčal som s tou klávesnicou vyše 8 metrov od kompu, ktorý je pod stolom a na ňom v hube tesne vedľa seba dva rôzne BT moduly - cez chodbičku až do sprchovacieho kúta kúpeľky - viditeľný priezor cca 40 cm, 100% reaguje bez jediného zaváhania. Myš detto.

Nie som tak bohatý, aby som si kupoval zlé veci.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 18:39 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
ještě zkus tu klávesnici položit na něco míň izolačního než je deska stolu. V mým případě stačí koleno, a je konec.
Na druhou stranu ti nezávidím pobyt v blízkosti zdoje elmg pole, kde pro BT jsou podle normy povolený fakt malý výkony, a tohle to zřejmě nedodržuje...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 18:52 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Kodl: S tou myší si zpravidla ve vlaku nebo někde v autě na parkovišti jezdím po stehně a funguje mi to bez výpadků a problémů.
A vzhledme k tomu, jak máme ugrilované hlavy mobilem, bych se toho BT pole fakt nebál.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 19:31 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
15 rokov mám router na dosah ruky a žijem.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 20:42 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
když vám to všem tak squele funguje, zkusil jsem objednat další kus: https://klavesnice.heureka.cz/rapoo-k28 ... 056189264/
kdyžtak to přidám do "vystavky ošibok kapitalizma" už je tam toho celkem dost...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 20:57 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Já teda kupuji jen Lenovo, v nejhorším případě HP, za nějaké Rapoo nepřebírám odpovědnost.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 22:18 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
jasně,ale podle mě čína jak čína. Dell ani HP klávesnice s touchpadem nedělají (a když už, asi ne s Cz potiskem), nebo o tom nevím. Zkusil jsem "značkovou" čínu od mrkvosoftu, a ověřil jsem si, že mrkvosoft krom SW neumí ani HW. Předtím jsem měl něco jako tohle https://klavesnice.heureka.cz/connect-it-kw3100-ci-210/ - touchpad za pár let úplně uhynul, dosah taky mizernej, "vynchavla pimen" - na to stačím sám, s tím, že nedomáčknu klávesu, nepotřebuju, aby to za mě dělala i klávesnice :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 22:38 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Tak to neporadím. Pro mne je rozhodující značka, která si dokáže ohlídat kvalitu. Lenovo používám přes dvacet let (začátky ještě pod značkou IBM) a ještě jsem neměl problém - ani s noťasem, ani s desktopem, ani s klávesnicí, ani s myší. Já se bez touchpadu obejdu. Klávesnici s touchpadem máme k televizi ale je to neznačková Čína a vykazuje přesně Tebou popisované nedostatky.
Jediné Lenovo s touchpadem, které jsem vyheurekoval, je miniklávesnice: https://m.heureka.cz/klavesnice/lenovo- ... pecifikace.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 22:53 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Nemá Touchpad


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 22 úno 2021 23:42 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
celá ta plocha je touchpad. Děkuji, experimentů na živé hmotě bylo dost.
Pozítří, až přijde další čínskej zázrak, budu referovat.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 01 bře 2021 19:44 
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2014 12:13
Příspěvky: 114
Bydliště: Orlová
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Po půl roce jsem konečně narazil na stejný typ aiwa repro, které jsem použil do 4-pásma, takže se mi snad podaří dodělat sestavu 5.0 aby byly všechny reprobedny stejné - centr a efekty budou tedy jen 3-pásma, bez Monacorů. :D

_________________
DENON AVR-3311,Sony TA-F690ES,Sony CDP-X229ES, Dayton Audio EMM-6, Audioprobe Spartan A


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 02 bře 2021 11:42 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Reference: kvalita výroby v číně roste, klávesnice Rapoo k2800 nefunguje vůbec. Nebyl k tomu vůbec návod, tím pádem předpokládám, že možnost připojení buď USB nebo BT pro další 3 zařízení je chyba popisu v daným eshopu. Dnes to balím a posílám zpátky, tj bude mě to stát čas, nervy a cca 200Kč na poštovným...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 02 bře 2021 12:35 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Tady souhlasím s Laminatem. Značkový hadry si nekupuju ani Lewis už nevydrží , ale u takových věcí dám přednost značce. Alespoň trošičku jistota. Podruhé NB HP po třetí mobil Samsung a žádný potíže....


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6279 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 314  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group