Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 06:55


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 29 bře 2021 18:51 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
Ahoj, na tych prvych videach bolo to drncanie v oboch bedniach, cize na oboch basakoch je rovnaka zavada?
A kde boli tie vydarene repra kupovane ?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 29 bře 2021 19:06 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ano. Na jednom se projevila dříve a více.
Není důležité, kde byly kupované. Zkurvenou výrobu nemá koncový prodejce ani evropský distributor jak ovlivnit.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 29 bře 2021 19:26 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Hľadám, kde si dať vyrobiť skelety.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 29 bře 2021 20:27 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Musíš ukecať Pendža.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 29 bře 2021 20:29 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Má dosť svojej práce. Oslovil som stolárstva po okolí.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 29 bře 2021 21:28 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
ransom píše:
Ano. Na jednom se projevila dříve a více.
Není důležité, kde byly kupované. Zkurvenou výrobu nemá koncový prodejce ani evropský distributor jak ovlivnit.


Neni to hadam tajne, ci.....?
To co predajca vie ovplyvnit je serioznost pri rieseni reklamacie


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 29 bře 2021 23:05 

Registrován: 14 bře 2010 18:20
Příspěvky: 253
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Rezzy píše:
Neni to hadam tajne, ci.....?
To co predajca vie ovplyvnit je serioznost pri rieseni reklamacie

Přesně tak. A když prodejce nekomunikuje, tak se mu udělá "reklama". Když to bouchaj v číně, realizujou zisky z levné výroby a přitom si neuhlídaj kvalitu a procesy resellerů, tak jejich chyba. S těma RS180 co jsem vracel, jsem posílal email i na Dayton, za tou adresou sedí Parts Express, kteří reagovali dobře a na kopii dali i paní z marketingu, takže jsem to hned otočil i na ní. Prodejce uznal a peníze vrátil.

Edit 30.3. 9:45 : tak jsem si to znovu přečetl a nevidím na popsané zkušenosti s reklamací u zahraničního prodejce nic závadného. Tlakem přímo na výrobce jsem se snažil a podle mě dosáhl zjednodušení práce pro prodejce.


Naposledy upravil xor dne 30 bře 2021 09:46, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 06:44 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Akože o čo teraz vám dvom vlastne ide? Zatiaľ nevieme, či slidel vôbec ide niečo reklamovať a vy už tu píšete o serióznosti predajcu. Čo to má byť? Pokus o predčasný lynč? Nelezie vám ľudia ten koronový stav náhodou trochu na hlavu?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 07:51 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
První dotaz se dal pochopit jako: "Kdo si dovolil prodat takový šmejd." (Rezzy)
Samozřejmě, že prodejce může reagovat na to, co mu poslali. Psal jsem, že koncový prodejce nemá vliv na to, co mu na objednávku přišlo. Ani ten dealer v Německu. To doufám nepopřete.
Samozřejmě není tajné, od koho ty repráky jsou, je to tu někde zmíněno. Jsou koupené přes Reproobchod.
Samozřejmě se na tom taky pracuje, dáváme dohromady podklady. Jestli ale Slidel vůbec bude ty repráky reklamovat, to je otevřené. Zůstal by nejmíň měsíc bez muziky a kdo ví, co by pak dostal náhradou. Možná zůstane u výtek směrem k výrobci a opravíme to vlastními silami. Jak se s tím Dayton popasuje, to nemá smysl předjímat.
Uvědomte si, že ty repráky vyrábějí v Číně, pak jdou do USA, z USA do Německa a pak k nám. Po cestě je několik firem a zpětná vazba půjde zase stejnou cestou opačným směrem. Tak to prostě je. Komu se to nelíbí, může kupovat Tesly od JardyK...

Možná z toho nakonec vznikne podobný hit jako svého času z DT-300. Člověk koupí polotovar a reprák z něj bude finalizovat doma.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 08:27 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
Ja som sa slusne spytal majitela reprobedni na dve jednoduche a nekonfliktne otazky.
To je vsetko o co mi islo.
Preco na ne odpovedal Ransom uz ja neviem
Rozhodne je pekne, ze Lukyss ma kamaratov, ktory sa ho zastanu (aj ked v tomto pripade este nebolo preco )
Druha vec, k comu je dobre hrotit situaciu "Prvni dotaz se dal pochopit jako......" to uz aby som sa tu niekomu bal popriat Dobre rano, aby nahodou z toho nevydedukoval, ze ma velky nos.
Neviem kde ani kedy na tomto fore som ja do niekoho rypal, kludne mi poslite link ak take nieco najdete, tak ani nerozumiem tymto predmenzesovym reakciam

Houk


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 08:55 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Tvl, to malo od "Dobré ráno" na hony ďaleko. Sa najprv pozri poriadne, čo si napísal a potom tu niečo píš o menzese a kamarátoch.
Proste si prestrelil. Je úplne irelevantné, kto meniče predal. Tento problém ide na vrub výrobcovi. Ako sa postaví k reklamácii predajca predsa nebudem riešiť vopred, keď sa ešte nič nereklamovalo. A ver, že nie som jediný, kto Tvoju reakciu vyhodnotil tak ako ja alebo ransom.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 08:58 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Tiež som ju minimálne "nepochopil".


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 09:05 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak snad se to už vysvětlilo ze všech pohledů ne?
Rezzy:
Slidel sem chodí minimálně.
Lukyss je zaneprázdněný.
Já jsem se v té věci angažoval osobně, tak odpovídám za oba. S Lukyssem jsme to dlouho řešili po telefonu. Krom toho se rád aktivně seru do věcí, po kterých mi nic není.
Snad mi za to Lukyss ani Slidel nevypadají.

Takhle by to snad mohlo stačit...?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 11:25 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
TheLastUnicorn píše:
Tvl, to malo od "Dobré ráno" na hony ďaleko. Sa najprv pozri poriadne, čo si napísal a potom tu niečo píš o menzese a kamarátoch.
Proste si prestrelil. Je úplne irelevantné, kto meniče predal. Tento problém ide na vrub výrobcovi. Ako sa postaví k reklamácii predajca predsa nebudem riešiť vopred, keď sa ešte nič nereklamovalo. A ver, že nie som jediný, kto Tvoju reakciu vyhodnotil tak ako ja alebo ransom.


Poprosim ta, slusne a nekonfliktne, aby si mi vysvetlil, co je prestrelene na nasledujucich otazkach:

1. Ahoj, na tych prvych videach bolo to drncanie v oboch bedniach, cize na oboch basakoch je rovnaka zavada?

2. A kde boli tie vydarene repra kupovane ?

Prosim normalne mi vyznac, kde v tom texte niekoho napadam, urazam.......
Ja fakt neviem o co ti ide


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 11:34 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Pánové.
Navrhuju takovéto řešení:
Vy připustíte, že vaše poznámky nechtíc vyzněly blbě.
My uznáme, že jste to tak nemysleli.
Tím bych celou věc považoval za vyřízenou.
Přetrvávající pocit křivdy pak možno řešit mimo vlákno. Třeba soubojem.
(Doporučuji volit chladnou či střelnou zbraň, a naopak nedoporučuji vyzývat k souboji rozum proti rozumu. Někdy pak člověk zjistí, že se na smluvené místo dostavil neozbrojen. Posledně jsem se musel vracet a pak se mi smáli.)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 11:43 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Aby nebyl narušen smysl vlákna, odbočka stran reklamace basáků je přesunuta do rubriky Nezařaditelné/Trampoty s Daytonem.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 14:16 

Registrován: 14 bře 2010 18:20
Příspěvky: 253
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Díky za moderaci. To se stává na fórech, že někdy je text nepřesný, mimo kontext, vyznívá jinak, pochopený jinak a tak. Všechno dobré.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 17:07 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Rezzy píše:
TheLastUnicorn píše:
Tvl, to malo od "Dobré ráno" na hony ďaleko. Sa najprv pozri poriadne, čo si napísal a potom tu niečo píš o menzese a kamarátoch.
Proste si prestrelil. Je úplne irelevantné, kto meniče predal. Tento problém ide na vrub výrobcovi. Ako sa postaví k reklamácii predajca predsa nebudem riešiť vopred, keď sa ešte nič nereklamovalo. A ver, že nie som jediný, kto Tvoju reakciu vyhodnotil tak ako ja alebo ransom.


Poprosim ta, slusne a nekonfliktne, aby si mi vysvetlil, co je prestrelene na nasledujucich otazkach:

1. Ahoj, na tych prvych videach bolo to drncanie v oboch bedniach, cize na oboch basakoch je rovnaka zavada?

2. A kde boli tie vydarene repra kupovane ?

Prosim normalne mi vyznac, kde v tom texte niekoho napadam, urazam.......
Ja fakt neviem o co ti ide

A aký má vplyv na výrobnú kvalitu Daytonu to, či to predal Kosina, Parts-express, Soundimports, Jožkovylížpičinský alebo Ferkojebaltopes? Čo vlastne riešiš? Ako sa postavil dotyčný predajca k reklamácii, ktorá pravdepodobne ešte vôbec neprebehla? Ak meniče dodal Reproobchod, tak ak bude mať slidel záujem o reklamáciu, bude kontaktovať Lukyssa a ďalej je to medzi nimi dvoma. Len tu smrdí vo vzduchu nejaká fantasmagória, že nejaký obchod dodáva zámerne druhotriedne alebo dojebané repráky. Ja viem, že napríklad pri autodieloch dodávajú niektoré eshopy podozrivo lacné diely špičkových značiek Lemfoerder, INA, NSK, Castrol, Bilstein, SACHS, ATE atď, ktoré sú v skutočnosti fake. Ale repromeniče sa nevyrábajú a nepredávajú v takých kvantách ako oleje Castrol, aby sa to oplatilo fake-ovať.
Ak chcete niečo riešiť, tak riešte samotný Dayton, u ktorého posledný rok evidentne klesla kvalita rady Classic, pretože len ja osobne evidujem už štvrtú sťažnosť na humpolácky vyrobené meniče, ktoré odišli behom krátkej chvíle.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 19:03 

Registrován: 31 říj 2020 20:40
Příspěvky: 19
Kraj: ČR - Královéhradecký
je škoda, že když už dokážou vyvinout výborně hrající basák, ho pak dojebou takovou lajdáckostí


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 19:14 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
TheLastUnicorn píše:
Rezzy píše:
TheLastUnicorn píše:
Tvl, to malo od "Dobré ráno" na hony ďaleko. Sa najprv pozri poriadne, čo si napísal a potom tu niečo píš o menzese a kamarátoch.
Proste si prestrelil. Je úplne irelevantné, kto meniče predal. Tento problém ide na vrub výrobcovi. Ako sa postaví k reklamácii predajca predsa nebudem riešiť vopred, keď sa ešte nič nereklamovalo. A ver, že nie som jediný, kto Tvoju reakciu vyhodnotil tak ako ja alebo ransom.


Poprosim ta, slusne a nekonfliktne, aby si mi vysvetlil, co je prestrelene na nasledujucich otazkach:

1. Ahoj, na tych prvych videach bolo to drncanie v oboch bedniach, cize na oboch basakoch je rovnaka zavada?

2. A kde boli tie vydarene repra kupovane ?

Prosim normalne mi vyznac, kde v tom texte niekoho napadam, urazam.......
Ja fakt neviem o co ti ide

A aký má vplyv na výrobnú kvalitu Daytonu to, či to predal Kosina, Parts-express, Soundimports, Jožkovylížpičinský alebo Ferkojebaltopes? Čo vlastne riešiš? Ako sa postavil dotyčný predajca k reklamácii, ktorá pravdepodobne ešte vôbec neprebehla? Ak meniče dodal Reproobchod, tak ak bude mať slidel záujem o reklamáciu, bude kontaktovať Lukyssa a ďalej je to medzi nimi dvoma. Len tu smrdí vo vzduchu nejaká fantasmagória, že nejaký obchod dodáva zámerne druhotriedne alebo dojebané repráky. Ja viem, že napríklad pri autodieloch dodávajú niektoré eshopy podozrivo lacné diely špičkových značiek Lemfoerder, INA, NSK, Castrol, Bilstein, SACHS, ATE atď, ktoré sú v skutočnosti fake. Ale repromeniče sa nevyrábajú a nepredávajú v takých kvantách ako oleje Castrol, aby sa to oplatilo fake-ovať.
Ak chcete niečo riešiť, tak riešte samotný Dayton, u ktorého posledný rok evidentne klesla kvalita rady Classic, pretože len ja osobne evidujem už štvrtú sťažnosť na humpolácky vyrobené meniče, ktoré odišli behom krátkej chvíle.


Citam, citam, ale odpoved na to co som sa pytal nevidim.
Argumenty dosli, ostalo uz iba zahmlievanie a vulgarizmy.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group