Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 23:38


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 11 říj 2008 04:33 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Přesunuto ať to tam nedělá bordel. shot

Nevím kdo z vás dvou mi smazal mou reakci na to, že hifi třípásmo bude vždy horší než nejhorší PA dvoupásmo, ale když už mi tu mažete mé posty (čeho já jsem se tu dočkal?) tak si alespoň smažte tyhle nesmysly po sobě. Jestli to tu zítra ještě bude tak to sem postnu zase. Tušil jsem to a proto jsem si to zkopíroval. Takže si vyberte. Buď budeme hrát na rovinu, to jest nezaujatě a ve smyslu fair-play a nebo to holt budeme muset vyhrotit. Je to smutné ale je to tak. Já si tohle líbit totiž nenechám.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nalezené 120l bedny
PříspěvekNapsal: 11 říj 2008 09:56 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Thalesu nedělej bordel. Smazal jsem to já (oboum dvoum, nikoli útok na tvou osobu jak bys to tu také mohl interpretovat), a to proto, že jste psali ofenzivní blbosti namísto pomoci tazateli, nikoli kvůli tomuhle výroku. Jestli to postneš zase, tak to budu mazat do té doby, dokud to nebude napsané kulturním způsobem. Pravidla fóra ti vytrvale porušovat nedoporučuju.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nalezené 120l bedny
PříspěvekNapsal: 11 říj 2008 12:03 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Thalesi, tys hlavně nepochopil co jsem psal. Já jsem napsal že levné 3p z profíků bude vždy horší než 2p. Kdyby to mělo být z profíků tak to téhle bedny se dá tak akorát udělat historické 3p ve stylu 15+6+tweeter a to je prostě krok zpět, nehraje to hezky.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 11 říj 2008 16:34 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Shote jenže já si to nemyslím. Už z principu. Jde o to že uživatel chce hybridní bednuá kterou by používal jak doma na HiFi (nebo se o to alespoň pokusil) tak ve zkušebně. Vím jaké konstrukční problémy se sebou přináší stavba profi 3p a za normálních okolností bych jí rovněž nedoporučil. O tom se hádat nemusíme. Nicméně okolnosti jsou takové jaké jsou a tak se domnívám že pokud to nemá uživatel jako dočasnost (což bych doporučoval - trvalé řešení to není) tak by toto kompromisní řešení mohlo vyhovět. 3p PA do zkušebny stačí pokud se s tím nehodlají zvučit nějaké akce a domů to dle mého názoru přinese lepší kvalitu (středy vyzařuje měnič který je na to dělaný a ne středobas který nahoře stojí za hovno a horna která je nízko dělená a už tam kreslí jak prase na pořážce. Opravdové výšky to také nedá protože je ta horna velká). Říkám že je to má doměnka kterou si myslím na základě toho že nějaké ty PA dvoupásma jsem slyšel a proto vím že něco takovévého by mi nesmělo do bytu. To není o kvalitě ani kdyby si se na hlavu stavěl. Proto DOBŘE odladěné poloprofi 3p by mohlo posloužit ještě přijatelně na obojí. Je to jen o vhodném výběru měničů a výhybce. Výjimkou by bylo kdyby uživatel řekl že to má jako prozatimnost na půl roku než pořídí pořádné HiFi domů a pak že se to bude používat pouze na PA. Pak bych popřál hodně trpělivosti a souáhlasil bych s tebou. Takovou informaci ale nemám.

Jinakohledně toho mazání - uklidni se jasné? Můj post který si smazal byla jen reakce na to co jsem se tu dočetl a to tu ještě pořád je nesmazáno. Bude-li to tu i večer postnu to znova. Trvám na tom. Já vím že máš děsnou radost že ti někdo svěřil admin práva (bohužel - takovou kravinu bych neudělal. extremistům by nemělo být nic takového svěřováno) ale nic se nemá přehánět. Takže ti říkám na rovinu zařaď zpátečku nebo to špatně dopadne.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 11 říj 2008 17:34 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Dnes se my 4 (Já, Shot, Crash, Thales) dostavme na chat v 22:00 probereme to tam..


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 11 říj 2008 22:15 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Jelikož jsem na chatu byl jen já s crashem, tak to přesouváme na jindy, NAPIŠTE V KOLIK PŘESNĚ MŮŽETE.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 11 říj 2008 23:38 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
já budu moct od cca 16:00 o všední dny...

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 12 říj 2008 00:32 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Proč stavět levný 3pásmo když to prostě stojí za prdlačku? Proč se asi už takový 3pásma nestavěj? U rozumně velké horny není problém se středy ani s výškami...
Slyšel jsem dost drahých hifi beden, ať hrály celkem pěkně, čistě, tak je to nuda poslouchat, nemá to dynamiku je to takový mrtvý, a když se to vohulý tak mi řeže do uší...

Chat: vůbec nevím jak budu časově. Jediné co bych k tomu řekl je že by se Thales měl zklidnit, asi by potřeboval si odpočinout, asi je přepracovaný a převrací co jsem napsal.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 12 říj 2008 03:02 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Shote přečti si ještě jednou, pomalu a v klidu co jsem napsal. Tak aby si chápal význam každého slova které jsem napsal.

Jinak já ještě slušný PA který by nekreslilo a netahalo za uši neslyšel. Fyzika vochcat nejde. Asi si už hluchej že to nevnímáš :) Nenutím tě mít rád HiFi bedny ale alespoň neodsuzuj cokoliv co není čistě ve stylu moderního PA.

Věta na kterou jsem reagoval stále ještě nezmizela a nebo nebyla upravena do civilizované podoby:

"I kdyby mělo jít o hifi (s profíkama), protože to má být levné a 3pásmo ve stylu levný 15" (nebo 12") + ještě levnější 6" a nějakej ten tweeter je stokrát horší než nejhorší 15"+1"."


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 12 říj 2008 08:51 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Bože, tohle není audioweb.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 12 říj 2008 10:57 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
tak to ukliď... Takovýhle věci se maj řešit na hospůdce. Proč je pro vás tak těžké pochopit že stačí napsat "já bych použil PA" a "já bych použil hifi protože...." a tím to hasne, namísto "nemáš pravdu a jsi hluchej, PA/Hifi nikdy nemůže...."
S tim se jděte bodnout, budu vám to okamžitě promazávat.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 12 říj 2008 11:54 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Zamykám, až si to všichni zúčastnění přečtou, tak to večer smažu.

NECHCI TADY BORDEL JAKO NA AUDIOWEBU!

Každý má na určitou věc svůj pohled a to že druhej člověk má jinej pohled na věc než první, nemusí nutně znamenat, že se první člověk mýlí.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 12 říj 2008 12:06 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
LuKyss píše:
Každý má na určitou věc svůj pohled a to že druhej člověk má jinej pohled na věc než první, nemusí nutně znamenat, že se první člověk mýlí.


Ano přesně, takže necháme PA vs Hifi. Každý má nějakou tu pravdu, kdybys nezačal zcela tvrdě zpochybňovat moje tvrzení (za kterým si stojím, já ty 3p pa slyšel) tak tohle vůbec nemuselo být. Já se do hifi vůbec takle nenavážím jako Ty do PA. Kavloj napsal že tam chce dát profíky, tak sem mu poradil co tam má dát. Ty jsi napsal že 3pásmo (mluvilo se tam zatím jen o profi, takže jsem předpokládal že taky mluvíš o profi osazení) a já jsem naspal 3p s levnými profíky stojí za prdlačku a Tys začal hned vyšilovat.

LuKyss: Sorry že to sem píšu přesto že je to zamčené. Ale myslím že je to celé kvůli té větě kterou Thales nepochopil. Nebo nechce pochopit?

sraz na chatu dnes v 11 večer

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 19 bře 2010 17:50 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
pokračování z viewtopic.php?f=7&t=1244&start=20

Lukysi nemůžeš vyžrat všechny AKRka ty. Zvlášť když mám jisté podezření kam pak mizí :?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 19 bře 2010 17:51 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Nevím jestli bych tomu říkal "vyžrat", spíše zachránit. Nejsem si vědom, že bych někdy nějaké AKR pohoršil, vždy jsem je dostal do super stavu, tak by mě zajímala tvá narážka ohledně nějakého podezření. Teď mám 4 basové sekce v dílně, bohužel stále bez repro a chybí 3 středovýškové sekce...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 20 bře 2010 06:59 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
No já si ttiž všimnul jak je sháníš tak jsem pojal podezření jestli to nemáš náhodou pro jednoho ze dvou lidí o kterých vím že to mají čistě na kšeft. Jeden to prodává tady v ČR/SR za ukrutnou sumu a druhý to prodává na eBayi za ceny ještě ukrutnější. Možná by mi to mělo být jedno ale á mám s lidma co v tom jedou takto komerčně problém. Pro mě jsou tyhle starý krámy spíš duševní záležitostí. nevadilo by mi kdyby to někdo prodával za ty prachy dokonale zrenovované a třebas i s nově odladěnou výhybkou a podobně. Prostě kdyby bylo vidět že tomu dali něco ze sebe. Ale sprostí kšeftsmani mě prostě sejří. Zrovna tak nemám rád různé spekulanty a podobnou pakáž. Ale jestli s těmi bednami pak nakládáš rozumně a já se seknul tak sorry. Možná jsem trochu napaprčenej ale je to jen pár dní zpátky co mě jeden člověk nepěkně podrazil a druhý mě dost zklamal takže jaksi není zrovna to správné období ve všeobecnou pozitivní víru v lidstvo.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thales, stay cool!
PříspěvekNapsal: 20 bře 2010 07:14 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Ano, jedny AKR153 šli pro mého kolegu do Německa. Mě vcelku nezajímá, jak s nima kupující naloží, zda si je ponechá, nebo prodá dál. Pro mě je důležité, že je s mou prací spokojen.

Nebo jestli se ti nelíbí jak přicházím k penězům, tak můžeš přispět na účet na provoz RM a já už nebudu prodávat, ale z něčeho to tady žít musí.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group