|
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
![]() |
Stránka 11 z 23 |
[ 569 témat ] | Přejít na stránku Předchozí 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23 Další |
|
|
|||||||
| Témata | Autor | Odpovědi | Zobrazení | Poslední příspěvek | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oznámení | |||||||
| Pravidla fora - nutné dodržovat | 0 |
656011 |
05 říj 2008 08:53 |
||||
| Témata | |||||||
| Jaký 40w zesilovač | 46 |
36007 |
20 zář 2014 22:06 |
||||
| NZC300 a jeho další osud - siamská dvojčata | 138 |
119740 |
16 zář 2014 15:14 |
||||
| Jaký program? :( | 0 |
5051 |
09 zář 2014 19:08 |
||||
| Receiver Tesla nebo japonské staré stroje? | 13 |
15572 |
05 zář 2014 14:52 |
||||
| LM3886T | 38 |
31901 |
31 srp 2014 13:26 |
||||
| TV SONY | 5 |
6548 |
30 srp 2014 09:39 |
||||
| Nedostatečná vstupní citlivost pro TDA7293 | 10 |
9864 |
23 srp 2014 08:46 |
||||
| Reciever Onkyo TX-DS595 - Žeby mŕtvy predzosilňovač? | 7 |
8370 |
22 srp 2014 18:54 |
||||
| Jantar 438A - příjem dnešních frekvencí VKV. | 10 |
14008 |
16 srp 2014 14:13 |
||||
| Kytarový efekt | 0 |
4625 |
10 srp 2014 18:27 |
||||
| OPENAMP1 - předzesilovač pro MM přenosku | 7 |
8990 |
18 črc 2014 22:58 |
||||
| Výběr zesilovače | 2 |
5018 |
15 črc 2014 13:43 |
||||
| Zosilnovac CXA-2K800 | 0 |
4105 |
12 črc 2014 14:11 |
||||
| Jaký zesilovač... | 17 |
17377 |
08 črc 2014 11:55 |
||||
| zesilovač 100w 8 ohm | 29 |
30852 |
07 črc 2014 01:45 |
||||
| Aké sluchátka do 20€ | 6 |
6330 |
01 črc 2014 13:22 |
||||
| PC 5.1 vs zesilovač creative nebo jiný, jsem zmatený :) | 0 |
3886 |
22 čer 2014 11:27 |
||||
| Tesla MC902 | 1 |
3991 |
21 čer 2014 21:48 |
||||
| Reproduktorové konektory na zesilovačích Pioneer | 8 |
7843 |
14 čer 2014 18:17 |
||||
| Zosilovac tesla z televízora | 2 |
4297 |
14 čer 2014 15:13 |
||||
| Prehrávanie CD | 14 |
11039 |
30 kvě 2014 20:36 |
||||
| Jaký cd přehrávač | 5 |
6939 |
28 kvě 2014 23:07 |
||||
| Sháním CZ návod na Pioneer VSX-908 | 2 |
4368 |
27 kvě 2014 12:20 |
||||
| Grundig A5000 - možný odchod levého kanálu | 4 |
5617 |
19 kvě 2014 21:41 |
||||
| Regulace basů/středů/výšek mezi mixem a studiovkama | 3 |
5013 |
19 kvě 2014 00:00 |
||||
![]() |
Stránka 11 z 23 |
[ 569 témat ] | Přejít na stránku Předchozí 1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23 Další |
|
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru |