Poslední návštěva: Právě je 26 čer 2026 13:51


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3895 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 191, 192, 193, 194, 195
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 10 úno 2026 09:42 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 6028
Kraj: SR - Trenčianský
To bude mít hustý bassi.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 10 úno 2026 13:41 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11311
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
No.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 22 úno 2026 20:28 
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2010 13:03
Příspěvky: 279
Kraj: ČR - Olomoucký
Mě se líbí tenhle, na jeden článek, a hraje dlouho, odběr kolem 20mA


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2026 00:11 

Registrován: 16 pro 2020 12:45
Příspěvky: 126
Kraj: ČR - Zlínský
Ještě jeden retro projekt s Teslou, i když to na první pohled nevypadá, lehká inspirace Tesmaxem, takže ozvučnice ML-TQWT, ale s dvojitým zalomením a dvěma drivery. Na začátku byla otázka, co nej by se dalo postavit v 80-kách při ještě rozumném objemu a hlavně využití skladových zásob, co doma ležely. Nutno poděkovat ransomovi, díky kterému jsem mohl spárovat druhou dvojici ARN a ještě dostal další kousky různých ARO k proměření na pozici středů.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 čer 2026 18:46 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11311
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak jsem to konečně dosmolil do stavu - zvuk a elektronika finál, kisna skoro finál.
Elektronika dostala krabičku. Je v tom teď čtvero článků z akuvrtačky s BMS a regulátorem nabíjení (na fotce je na zkoušku jen fous od adaptéru). Modul BT zesilovače už se neprodává. Novější typ je toto a obvodově to bude myslím stejné.
Na fotce ještě není rukojeť, ta je tradičně z Favorita. Vespod jsou gumové nožičky.
SPX-ka dostaly ještě do přívodu osvědčený RLC člen na umravnění.
Hraje to... No, dá se to nějak vydržet. Vzal jsem to dnes na návštěvu, a od kolegů jsem dostal povolení to poslouchat.
Mřížka ještě dostane černý nástřik a nějaké lepší uchycení.

Obrázek
Obrázek


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 čer 2026 20:01 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1070
Kraj: ČR - Liberecký
...a ja mam po ty navsteve dalsi praci. Ze dekuju :-D
A to nemluvim o tom v kufru.... Kdyby to nekoho zajimalo, tak se zkuste zeptat :-D


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 čer 2026 20:10 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11311
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak já se ptám


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 čer 2026 20:27 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1070
Kraj: ČR - Liberecký
Dobre, nejmenovy clen, ktery byl u tebe (nebo ty u nej?) na navsteve ti to mozna uz rekl - zkratka na jeho zadost jsem "navrhnul" takovej 40L regalek s 10" Sica + 280mm zvukovod + DFM2535 driver.
Cela jsem nechal udelat na CNC z 38mm MDF, at je tam ten spravnej radius.....
A aby se vyuzila cela deska 2070x2880x38, tak tech cel sem nechal udelat 24ks.
A "objednavku" mam v tuto chvili jen 12ks. Takze se tu otevira otazka, co s tema zbylejma 12ks...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 čer 2026 20:52 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11311
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Napadá mě domácí kino 11.1.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 čer 2026 20:53 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1070
Kraj: ČR - Liberecký
A neni to malo, Antone Pavlovici ?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 čer 2026 20:57 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11311
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
No, subů by to asi chtělo víc.
(Já si dnes udělal na svém motocyklu Laurin & Klement kolečko, a navštívil s hromadou krámů jednoho kolegu v Třebové a další dva v Kroměříži.)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 22 čer 2026 13:29 

Registrován: 02 led 2015 19:11
Příspěvky: 25
Kraj: ČR - Zlínský
Ano- včera se konal mini poslechovy dýchanek + fajn pokec . Škoda že nebyl ucastněn i Petr
Mimochodem jeho dílko NE180w+sb26adc se myslím líbilo /ja jsem velmi spokojen

PS : bluetooth přenosný reprák od Ransoma - výborný za mě / mini Monacorky šíra příjemný moc a ten Behringer paráda spodek ;) rozhodně to posere kdejaký " party " box nebo bloutooh Marshall/JBL co jsem slyšel

Chtěl bych taky :)


Naposledy upravil dfit dne 22 čer 2026 22:49, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 22 čer 2026 19:02 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11311
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
No ano. To dvojpásmo šlape velmi pěkně. Uměl bych ho poslouchat rád. Nevím jak moc to ještě jinak okecávat. Prostě dobrý.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 23 čer 2026 21:42 

Registrován: 06 pro 2018 13:32
Příspěvky: 122
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
pet007:
Cena za 2x čelo + zvukovod?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: včera, 10:11 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1070
Kraj: ČR - Liberecký
Celo cca 1200 Kc-1500Kc /kus - zalezi jestli tam budou vpraveny narazeci matice, impregnace MDFky apod.
Zvukovod zatim nedokazu rict, je to velky vytisk 280 mm v prumeru a to doma (zatim nevytisknu).
ale cca 500-1000Kc/ks.


Naposledy upravil pet007 dne 25 čer 2026 13:08, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3895 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 191, 192, 193, 194, 195

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group